Начальник відділу – Кошова Лариса Андріївна

контактний телефон: 672-001

Основні завдання та функції:

Узагальнення та аналіз даних про  водогосподарську  і гідрологічну обстановку  у районі басейну річки Південний Буг та в межах Вінницької області.

Забезпечення своєчасної підготовки оперативної інформації та аналітичних довідок Кризовому центру Держводагентства України.

Підготовка та проведення засідань Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ та водогосподарських систем в районі басейну річки Південний Буг.

Участь у розробленні заходів щодо запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій на водних об’єктах і гідротехнічних спорудах району басейну річки Південний Буг та в межах Вінницької області.

Участь у розробленні та коригуванні режимів роботи водосховищ комплексного призначення району басейну річки Південний Буг та в межах Вінницької області з урахуванням прогнозних та наявних гідрометеорологічних обставин.

Здійснення аналізу щодо дотримання встановлених режимів роботи водосховищ комплексного призначення.

Розробка режимів роботи орендованих водних об’єктів (ставків) і надання пропозицій територіальному органу Держводагентства України стосовно їх встановлення.

Участь у розробці заходів щодо підготовки водогосподарських об’єктів, гідротехнічних споруд району басейну річки Південний Буг та Вінницької області до пропуску весняних повеней, паводків та заходів щодо боротьби зі шкідливою дією води і льодоходу на водних об’єктах,  внаслідок проходження весняної повені.

Здійснення, у межах своєї  компетенції, аналізу виконання заходів щодо  пропуску повеней, паводків на водогосподарських об’єктах району басейну річки Південний Буг та в межах Вінницької області, запобігання виникненню та ліквідації аварій і катастроф  природного та техногенного характеру.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на водних об’єктах, участь у заходах по встановленню причин та джерел, що призвели до надзвичайної ситуації.

Наші контакти

БУВР Південного Бугу

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7

тел./факс (0432) 52-09-00

 

e-mail: buvr.vn@gmail.com

гаряча лінія: 67-20-01

Ми в соцмережах: 

  

м. Вінниця 2024. Розробка сайту - студія «Webhit»