
Фахівцями лабораторії було дотримано всі необхідні санітарно-гігієнічні вимоги, рекомендовані Урядом під час карантину.
Фахівці басейнової лабораторії моніторингу вод та ґрунтів БУВР Південного Бугу продовжують свою роботу у зоні діяльності БУВР Південного Бугу, згідно Програми моніторингу Держводагентства.
Провідними спеціалістами – В. Прилуцькою та Н. Брилянт було проведено відбір проб води по наступним створам постійних спостережень, які знаходяться:
- Питний водозабір, м. Хмільник –р. Південний. Буг. Вище міста;
- Питний водозабір, м. Калинівка - р. Південний Буг;
- Питний водозабір. м. Вінниця – Сабарівське водосховище;
- Питний водозабір м. Ладижин, Ладижинське водосховище.
Протягом 5 календарних днів буде проведено гідрохімічний аналіз води по даним створам за 30 показниками, згідно Галузі акредитації. Всі дані досліджень будуть доступні для всіх у відкритому доступі на онлайн-ресурсі Держводагентства Моніторинг та екологічна оцінка водних ресурсів України.